Na motorce na Gibraltar

Toužili jsme si splnit svůj sen a jednoho krásného dne se vypravili na motorce na Gibraltar. Vyrazili jsme přes Německo, Francii. Španělsko a Portugalsko jsme pouze objeli.


Naše cesta začíná přejezdem do Německa přes Rozvadov. Naplánované spaní máme ve Francii, takže projíždíme Německo po dálnicích. Dojeli jsme do Karlsruhe a zbývá nám ještě 105 km do Francouzského Millhaus.

Druhý den ráno jsme se vypravili na cestu a vyjeli směrem na Clermont Ferrnand, kdy si přes navigaci vybíráme pokud možno co nejrychlejší trasu bez poplatků. Projíždíme nádherný francouzský venkov a těšíme se, až dojedeme do cíle.

Ubytováváme se v kempu nedaleko Kap Ferret. Další naší zastávkou je Biarritz, nádherné město jsme si nemohli neprohlédnout. Dále už vyrážíme směr Španělsko. Ubytováváme s v kempu Orio a ráno pokračujeme směr Bilbao a dále do Ribadeo.

V oblasti Vigo jsme si našli příjemný kemp Limens a druhý den se blížíme k portugalským hranicím. Míříme do Lisabonu, ubytováváme se v dalším kempu. Druhý den jsme vyjeli směr Huelva a následně se musíme dostat do Tarify a následně jsme pokračovali na Gibraltar, kde jsme si nemohli nechat ujít možnost zahrát si v casinu. Na doporučení známých, autorů webu Casino Recenze jsme se zaměřili na dvě casina – Sunborn a Admiral. V casinech je možné si zahrát desítky známých her, atmosféra nás naprosto nadchla. Nejoblíbenější jsou i zde výherní automaty, ruleta nebo blackjack. Naštěstí jsme nebyli jedinými turisty, kteří si chtěli užít zábavu a adrenalin v casinu. Podařilo se nám vyhrát pár menších sázek, nejednalo se o horentní sumy, ale i tak nás to potěšilo.